18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«На жовтень була призначена дата весілля»: мешканець Волошинова повернувся додому Героєм

Поширити

Сьогодні, 18 травня, у  Волошиново односельчани схилили голови в жалобі, зустрічаючи живим коридором  Героя російсько-української війни.

Василь Стефанко захищав Україну з 2015 року. Служив у 24 окремій механізованій бригаді ім. короля Данила. Загинув молодший сержант, командир відділення, поблизу населеного пункту Золоте внаслідок прямого попадання в бліндаж артилерійського снаряду.

Громадську  панахиду відслужили  у центрі міста Самбора, з пошаною зустріли також траурний кортедж у Старому Самборі.

Зустріти Василя у рідному селі, на рідній землі та вшанувати його подвиг з квітами і лампадками прийшли численні люди: близькі, друзі, односельці та жителі громади. Вони навколішки чекали на прибуття автомобіля зі Захисником України.

«І знову плаче наша Україна, бо знов хоронить Мати Сина. Немає нічого страшнішого і болючіше за біль втрати дитини. Василь був опорою і надією для стареньких і хворих батьків. Василь був всесвітом для своєї нареченої Ані. Вони заручилися, 15 жовтня мало бути весілля. Василь був дуже надійним товаришем і просто золотою людиною. Його усі любили і поважали. Сумуємо і підтримуємо родину в скорботі», – каже староста Волошинова Ольга Лавренюк.

Завтра, 19 травня, о 9.00 відбудеться  прощання з громадою села  Волошиново та перевезення домовини до Залу органної та камерної музики м. Самбора.

11.00-15.00 – прощання з Героєм у місті Самборі.

15.00 – початок чину похорону та поховання Василя Стефанка на Меморіалі Героїв України.

Ще один Герой-краянин поповнив лави небесного воїнства. Назавжди 30, але він завжди житиме у пам’яті українців.

Ваш Голос Прикарпаття