20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

“Хто, як не я”: Старосамбірщина попрощалася з полеглим Героєм Віталієм Сікорою

Поширити

Чергова пекуча звістка змусила Старосамбірщину вкотре похилити голову в зажурі. За Україну на східному фронті загинув житель Хирова, рядовий Віталій Сікора. Зовсім трохи чоловік не дожив до свого 43-річчя.

Народився полеглий Герой 18 травня 1979 року в селі П’ятниця. Закінчив школу в Хирові, відтак вивчився на тракториста. Був веселої вдачі. Про таких кажуть – душа компанії. Таким пам’ятають його й однокласники, які прийшли провести Віталія в останню путь.

“Завжди кажуть, що дитину не обдуриш. Так от його похресник, мій син Михайлик, від малечку просто марив своїм хресним батьком і це почуття було взаємним. Віталій мав 2 донечки та синочка. На жаль, війна забрала у дітей батька“, – розповіла нашому сайту кума покійного Олена Жайковська.

На початку березня Віталій Сікора зі словами “А хто, як не я!” добровольцем пішов до війська. Служив у залізній 24 окремій мезанізованій бригаді ім. Короля Данила. Всередині березня уже боронив країну на передовій. Воював на Луганщині. Загинув, обороняючи Попасну.

Похоронили полеглого Героя 20 травня зі всіма військовими почестями у селі П’ятниця Добромильської громади. Провести в останню путь Віталія прибуло багато людей – родина, друзі, знайомі, однокласники, побратими, духовенство. Уже традиційно родині Героя вручили державний прапор та пам’ятний лист від Президента. Віталій Сікора – нагороджений званням Героя України посмертно.

Світлини: Леся Босак

Ваш Голос Прикарпаття