18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

На аукціоні до Дня Конституції вишиту карту України продали за 11 тисяч гривень!

Поширити

У День Конституції України, 28 червня, завершився аукціон від нашого медіа. За тиждень до цього ми виставили на продаж карту України, вишиту бісером. Цей витвір мистецтва, створений руками педагогів Спаської школи, став не просто лотом, а й символом єднання та стійкості нашого народу.

«Цю неймовірної краси мапу України вишили вчителі Спаської школи. Бісеринка до бісеринки – складались в національні візерунки. Педагоги хочуть долучитися до придбання наземного дрона для славної 77 бригади ДШВ. Тож цю картину принесли до нашої редакції, аби ми продали її на благодійному аукціоні. Картина стане чудовим доповненням для вашої оселі, кабінету чи закладу. А також вона може стати ідеальним подарунком для когось із ваших рідних, друзів чи колег.Розмір: 63х47 см. Стартова ціна – 3 000 грн. Свої ставки робіть у коментарях під цим дописом. Крок – 500 грн. Рівно через тиждень, у День конституції України, об 11:00 визначиться переможець. Ним стане той, хто поставить у коментарях найбільшу ставку та оплатить свою покупку. Картину переможцю вручимо особисто, або ж відправимо поштою», – йшлося у дописі, який ми опублікували тиждень до того.

Аукціон викликав зацікавленість серед поціновувачів такого мистецтва, а також людей, яким болить доля України. Щоб стати власниками цієї унікальної картини, у торгах брали участь фактично троє людей. Перша ставка була більшою на 500 гривень від вартості, яку поставили ми, 3,5 тисячі.

Далі – цінова пропозиція становила 6,5 тисяч гривень. Її перевершила сума 10 тисяч гривень. Фактично за 10 хвилин до завершення аукціону чоловік, який хотів придбати за 6,5 тисяч, забажав купити картину за 11 тисяч гривень!  

Лот придбав старосамбірянин Дмитро Калічун, який вже 10 років живе в Італії, але знаємо, що різними способами долучається до підтримки українського війська. Навіть далеко від дому він знаходить способи підтримати свою країну та наблизити перемогу.

Картину в день Конституції з редакції забрала племінниця Дмитра Калічуна Юлія Головчак. Дівчина каже, що ця карта України стане цінним родинним символом.

11 тисяч гривень, виручені на аукціоні, будуть перераховані, як і анонсували, на збір наземного дрона для 77 бригади ДШВ.

Ваш Голос Прикарпаття