15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Контінентал» збирає урожай ранніх зернових

Поширити

Найспекотніша пора для аграріїв розпочалася: стартувала перша хвиля жнив. Не виключення й Компанія «Контінентал», яка на початку липня теж приступила до збору урожаю.

Вже традиційно розпочали обмолот  з важливої зернової культури — ячменю. Під нього у цьогорічному сезоні відведено 15,9 тис. га. Упродовж літніх жнив «Контінентал» також збиратиме озимі пшеницю та ріпак з площі 28,8 тис. га та 34,7 тис. га відповідно, а також  ярий ріпак, який займає в структурі посівів 15,1 тис. га.

«Ми розпочали жнива з невеликою затримкою, спричиненою погодою, але наразі вона покращилася та сприяє збереженню якісних показників культур, тож прогнози в нас оптимістичні. Попри прохолодні й дощові дні на початку літа, зернові дозріли та готові до збору. Паралельно зі збиральною кампанією команда працює над організацією логістики й збуту вирощеного врожаю», — прокоментував Генеральний директор Компанії «Контінентал» Георг фон Нолкен.

До польових робіт на час жнив задіяно 127 комбайнів, 90 з них — із технічного парку Компанії. Особливу увагу акцентують і на підготовці до прийому врожаю потужностей зі зберігання. Намолочене під час першої хвилі жнив у «Контінентал» планують зберігати на власних елеваторах загальною потужністю понад 500 тис. тонн, а за потреби — і в полімерних рукавах.

У непростих умовах сьогодення «Контінентал Фармерз Груп» разом з усією країною розуміє надважливість нашої продовольчої безпеки. Тому команда готова працювати не покладаючи рук, наближаючи спільну Перемогу.


Ірина Пискур.

Ваш Голос Прикарпаття