24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Його весела вдача, оптимізм заряджали нас усіх»: в боях за Україну загинув житель Добромиля

Поширити

У боях з російськими окупантами загинув житель Старосамбірщини, 23-річний Тарас Удич з Добромиля.

Хлопець підписав контракт у 2018 році з військовою частиною Ужгорода. З початком повномасштабного вторгнення росії Тарас Удич військовий обов’язок виконував у складі танкового взводу. Був навідником екіпажу. Загинув під Мелітополем Запорізької області.

Співчуття родині опублікувала заступниця міського голови Добромиля Тетяна Терлецька.

«Тарас народився та все своє свідоме життя провів у Добромилі. У важкий для нашої держави час у 2018 році підписав контракт та проходив службу в одній з військових частин Ужгорода  і неодноразово виконував свій обов’язок на території ООС.

Нагороджений відзнакою «За доблесть та звитягу».

Низький уклін та шана батькам за те, що виховали справжнього Героя Добромильського краю та України. Світла пам’ять та наша щира молитва за упокій душі Тараса Удича. На жаль, перевезти тіло нашого Героя та поховати з почестями зараз неможливо, але ми це обов’язково зробимо за найменшої можливості», – йдеться у дописі на Фейсбук сторінці.

У Добромилі розповідають, що рідним Тараса спочатку повідомили, що син вважається безвісти зниклим. Інформацію оприлюднювали по різних пошукових спільнотах. Відтак військові сповістили, що хлопець загинув.

«Тарас запам’ятався дуже позитивним і веселим хлопцем. Він з нами вчився до 9 класу. У нас було три паралельні – А, Б, В. Таким життєрадісним був лише він. Його весела вдача, оптимізм заряджали усіх нас. З ним  завжди було цікаво.  Дуже сумуємо», – каже однокласниця Тетяна Гнатик.

Ваш Голос Прикарпаття