21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Івана Макара посмертно нагородили «Хрестом Хоробрих»

Поширити

У час Різдвяних до родини полеглого Героя Івана Макара з Торчинович завітали представники з 24 ОМБр ім. Короля Данила і вручили чергову нагороду «Хрест Хоробрих» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Нагороду отримала дружина Софія з синочками Матвійком та Остапчиком.

Різдво є одним з найбільших свят року. Зазвичай, в цей час за одним столом збирається вся родина, але не за нашим столом … Уже два роки немає з нами Тебе, нашого найріднішого синочка, люблячого чоловіка, турботливого татуся. Зустрічай гостей наш любий, різдвяною зіркою в небі, приходь до нас уві сні, янголом будь за спиною своїх соколиків. Ми дуже любимо і страшенно сумуємо за Тобою наш мужній, хоробрий Герою. Нехай ця нагорода нагадує нам усім про подвиги відважних і справжніх патріотів. Зичимо всім Щасливого Різдва та переможеного Нового року” – говорить Оксана Макар, мама полеглого Героя Івана Макара.

Із початком повномасштабного вторгнення Іван Макар став на захист країни та приєднався до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Тоді, 24 лютого 2022 року, Іван Ігорович, працюючи педагогом у Стрілківському ліцеї, замість школи поїхав на військкомат, у телефонній розмові з директором сказав, що він історик і має бути там де вершиться героїчна історія.

Разом із побратимами боронив Луганщину. Загинув захисник 6 березня 2022 року в бою з російськими окупантами біля міста Попасна на Луганщині. Йому назавжди 33 роки.

«Хрест Хоробрих – це чергова нагорода у родині Макарів, де кімната полеглого Героя стала своєрідним родинним музеєм. Тут Іванові вишиванки, фото, багато вирізок з різних видань, які писали про смерть її Сина-Героя, багато поезій, які земляки та родичі присвячували Івану.

Пам’ятаємо і дякуємо за Різдво Івану Макару та усім, хто загинув за нас і Україну.

Ваш Голос Прикарпаття