18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Юні інтелектуали змагалися у конкурсі “Ерудит”

Поширити

Люба КІПОРЕНКО

Доволі гамірно було нещодавно у актовій залі Старосамбірської школи мистецтв. Розумники громади зібралися, аби позмагатися в інтелектуально-розважальному конкурсі «Ерудит».

Відділ культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради такий конкурс проводить уже втретє. Й приємно, що він полюбився шкільній молоді й учні щороку охоче з’їжджаються, аби випробувати свою ерудицію.
Цьогоріч участь у змаганнях взяли сім команд:

«Дністер» Старосамбірської школи №2

«Мрія» з Тершівської школи

«Лідер» зі Страшевицької школи

«Енергія нації» зі Старосолянського НВК

«Первоцвіт» – учні 8 класу Старосамбірської школи імені Героя України Богдана Сольчаника

«42» – команда учнів Старосамбірської школи імені Героя України Богдана Сольчаника

«СКРОБ» зі Стрільбицької школи.
Упродовж двох годин модератор змагань Наталія Васурчак, вона ж курує питання молоді у Старосамбірській громаді, задавала школярам цікаві та нестандартні питання. Аби відповісти на них, потрібно було підключити не лише конкретне знання, але й логіку та інтуїцію.

Оцінювало команди почесне журі, до якого увійшли секретар Старосамбірської міської ради Ігор Жук, керуючий справами Старосамбірської міської ради Володимир Хітчак, начальниця відділу освіти Ольга Коваль, фахівець соціальної роботи Ліляна Лігуцька.

Особистий подарунок розіграв під час конкурсу Ігор Жук. Він же задав питання про тираж першого видання «Гаррі Поттера». Правильну відповідь дала команда «42». Вона й отримала у подарунок книгу «Брама Європи».

Відтак, перейдімо до результатів.
За підсумками усіх етапів конкурсу, переможцями стали: бронзу виборола команда «Первоцвіти», срібло – «Енергія нації» і золото ж здобула команда «СКРОБ».
Традиційно, інтелектуальний конкурс «Ерудит» проводиться на кубок міського голови.
Тож і нагородження провів очільник Старосамбірської громади Ігор Трухим.
«Дуже пишаюся молоддю нашої громади. Радію за усі досягнення наших школярів. І сьогодні мені приємно вручати вам подарунки. Знаєте, вважаю, що кожна команда – крута, усі ви розумні й ерудовані. І, звісно, сподіваюсь, що в наступному році «Ерудит» прийматиме ще більше команд», – сказав Ігор Станіславович.

«Цікаво, сучасно, весело, прикольно…», – так коротко характеризували учасники інтелектуально-розважальний конкурс «Ерудит», який ми провели втретє. І раді, що молоді подобається. Сім команд зі шкіл громади продемонстрували свої знання з навчальних предметів, логіки, музики, спорту. Видно було, що учнівська молодь дивиться змістовні фільми, слухає якісну музику, знається на мистецтві, їй притаманне почуття гумору. Словом, молодь, якою ми пишаємося. Дякуємо міському голові Ігорю Станіславовичу Трухиму за підтримку, відділу освіти за співпрацю, а журі за справедливу оцінку», – каже Ігор Піхо, начальник відділу освіти, молоді, спорту та туризму Старосамбірської громади.

Ваш Голос Прикарпаття