19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Фрут Банк» перероблятиме продукцію фермерів з Львівщини

Поширити

Будівництво комунального підприємства «Фрут Банк» у Мостиськах відбувається в рамках реалізації Проекту регіонального розвитку «Створення парку агропереробки «Фрут Банк» з формування доданої вартості на продукцію малих та середніх виробників Львівщини».

Проект реалізується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, а також за співфінансування Львівської обласної адміністрації, Львівської обласної ради, Мостиської міської ради та Судововишнянської територіальної громади.

КП “Фрут Банк” розташований в м. Мостиська по вул. Ярослава Мудрого, 393Б. Земельну ділянку для будівництва заводу виділила Мостиська міська рада.

«Наразі триває будівництво у Мостиськах з переробки плодово-ягідної продукції. Це буде три лінії. Зокрема: 1. виробництво джемів, соусів та варення, 2. миття, чищення і запакування овочів, наприклад, борщового набору, 3. сушка овочів, фруктів, зелені та виробництво фруктових чіпсів, для цього якраз закупляємо спеціальну інфрачервону сушку, яка витягає вологу з будь-якого продукту», – розповів директор КП «Фрут Банк» Павло Дигдало.

Завод стане першим комунальним підприємством, яке перероблятиме продукцію фермерів зі Львівщини та працюватиме для розвитку громади.

Такі ж можливості для реалізації розвиткових проектів має кожна громада, а «Фрут Банк» готовий бути першопрохідцем та порадником.

Ваш Голос Прикарпаття