18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Французьке місто Плоермель буде партнером Старого Самбора і вже є перші кроки співпраці

Поширити

Намір про співпрацю підписали 5 серпня в польському місті Колбушова між трьома містами Старий Самбір, Колбушова та Плоермель.

Передувала цій події  тривала співпраця Старосамбірської громади з польськими партнерами з міста Колбушова, у рамках якої відбулося уже багато акцій.  До слова, важливим напрацюванням є  спільний проєкт у сфері охорони навколишнього природного середовища. Його реалізація триває.

«Завдячуючи польським партнерам, ми встановили з мером французького міста дружні відносини, але треба їх ще формалізувати. Тому ми запрошені до Франції. Їхня сторона готує угоду і попередньо заплановано поїздка до Франції на жовтень. Сподіваємося, що в рамках співпраці нам вдасться реалізувати багато пізнавальних заходів та проєктів», – каже міський голова Старого Самбора Ігор Трухим.

 

Плоермель – невелике місто Франції, що розташоване 370 кілометрів від Парижа. Тут проживає до 10 тисяч людей і партнерські відносини – це, передусім, стратегічні відносини.

«Ми уже отримали від Пломреалю допомогу. Вантаж наразі перебуває в Польщі. Там зокрема ліжка для медзакладу. Частину передамо на Сумщину – у міста Глухів та Охтирку», – каже очільник Старосамбірської громади і додає, що не лише конкретні і короткотривалі справи поєднуватимуть Старий Самбір і французьке місто, а й перспективна співпраця на тривалий період.

Ваш Голос Прикарпаття