18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Двічі його не брали до війська, але він на фронті: історія захисника Юрія Нискогуза з Великої Лінини

Поширити

Люба КІПОРЕНКО

І в перший місяць повномасштабної війни, і в одинадцятий – розуміємо: ми сильні тому, що єдині. Збройні Сили України і надійний тил – ось в чому наша міць. І знову час довести собі та усім, що ми непереможні. «Маю черговий запит від 77 окремої аеромобільної бригади на Мавік 3 комбо. Його ціна 108 000 грн. Там служить наш Юра Нискогуз із Великої Лінини», – пише журналістці нашого сайту волонтерка Зоряна Гриб. Такі повідомлення ми ніколи не ігноруємо. То що? Купимо дрон для земляка?

Юрію Нискогузу з Великої Лінини 30 років. Він – артилерист 77 окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. У нього є так звана «бронь», адже працював у сфері газовидобування. Однак Юрій вважав, що у цей складний для держави час має стати на її захист. Двічі ходив у військкомат. Двічі його не брали. У серпні – навідався туди втретє. Був налаштований рішуче. Спілкуємось із Героєм телефоном. Тим часом він у дорозі на Бахмутський напрямок. Свята вдалось зустріти з родиною.

«Буча та Ірпінь стали останньою краплею. Не міг просто залишатись вдома після того всього жахіття. Найбільше я б не хотів, щоб ці нелюди пішли далі. У мене є діти, дружина, рідні. І для того, щоб вони не бачили жорстокої війни тут, сьогодні я воюю під Бахмутом.  Від 22 серпня я у лавах Збройних Сил України. Пройшов навчання у Великобританії. Потім – бойове злагодження у Житомирській області. Служу в складі новоствореної 77 окремої аеромобільної бригади. Від 17 грудня – на Бахмутському напрямку», – розповідає телефоном захисник.

Вдома Юрія чекає дружина Людмила, 4-річний син Максим та 2-річна донечка Злата.

Зараз саме той час, коли ми можемо наблизити перемогу. Як? Для 77 бригади, у якій служить наш земляк, відкрито збір на дрон. Задонатьте, поширте інформацію далі. Це дозволить у найкоротший термін зібрати необхідну суму. А це – 108 тисяч гривень. З дроном наші воїни ще краще битимуть ворога!

«Дрони на війні, як би це грубо не звучало, розхідний матеріал. Але без них ніяк. Адже це наші очі. Без них ми сліпі. А з ними – бачимо ворога, корегуємо вогонь і лише одним влучним пострілом можемо ліквідувати противників», – пояснює Юрій.

Воїн переконаний у перемозі та закликає земляків молитися й тримати кулаки за ЗСУ.

«Ціль у всіх нас одна – вигнати ту наволоч з нашої землі. Тому, попри втрати, настрій у нас бойовий. Розумієте, ми ж десантники. Ніколи не здамося перед труднощами і ніколи не залишимо товариша в біді.

Усім нам бажаю здолати окупантів якнайшвидше. Перемогти у цій війні та зажити у мирі. Хочу, щоб ті, хто в тилу, розуміли, що нам тут нелегко. Дуже нелегко. Але ми не підведемо Україну і не здамося. Тому моліться за нас і тримайте кулаки. Все буде добре. Все буде Україна», – каже Юрій Нискогуз.

Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/6MyYy69s55

Номер картки: 5375 4112 0273 6117

Ваш Голос Прикарпаття