25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Добромильська громада тепер має нову техніку

Поширити

Вівторок для Добромильщини розпочався з гарної події. На центральній площі освятили техніку, яку придбали в рамках конкурсів та програм для потреб громади.

«Завдяки участі у проєкті міжмуніципального співробітництва «Разом – дієвіше. Запровадження системних підходів до питань благоустрою та санітарної очистки на території населених пунктів Добромильської та Бісковицької територіальних громад Самбірського району Львівської області», для обох громад придбали трактори з причіпами, відвалами, косарками та подрібнювачами деревини, а також 40 контейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів. Купили це все за кошти обласного бюджету та бюджетів Добромильської міської і Бісковицької сільської рад», – йдеться на сайті Добромильськаї міської ради.

Окрім цього Добромильська громада отримала новий «Школярик». Автобус придбали за рахунок коштів державного бюджету та співфінансування з місцевого з розрахунку 90/10 при активному сприянні Львівської обласної та Самбірської районної державних адміністрацій.


Пожежна частина Добромиля, завдяки Олегу Хім’яку, керівнику об’єднаного Самбірського управління ГУДСНС у Львівській області, також збільшила свій автопарк автомобілем.

«Тож бачимо, що тільки спільними зусиллями можна досягати поставлених цілей», – кажуть у ратуші.

Фото: Добромильська міська рада.

Ваш Голос Прикарпаття