20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Дякуємо всім, хто читає друковане видання “Ваш Голос Прикарпаття”

Поширити

Марія КУЗЬМИН, редакторка

Петру Клименкузі Старого Самбора (на головній світлині) минуло шість десятків років. Коли почалося повномасштабне вторгнення, чоловік відразу пішов на військкомат.

«Свої 55 років зустрічав в АТО, під Горлівкою. Я знав, чим пахне росія, я був у гарячих точках, коли москальня «дискотеку крутила». Знаю, чим ті нелюди пахнуть», – зазначив чоловік, коли у грудні завітав до редакції, щоб передплатити газету. Попри те, що його не взяли до війська, пан Петро знайшов, як наближати перемогу – з-за кордону привозить машини та долучається до інших волонтерських ініціатив. Він – людина з чіткою позицією. Не сумнівається у перемозі. «Нам добре ППО і достатньо зброї – дойдемо і до москви, як буде треба!», – говорить.

Ми подякували пану Петру за хорошу звичку – передплачувати нашу газету.

Бо ви, фактично, пишете правду. І правильні ви. І потрібні!” – каже нам Петро Клименко. Дякуємо йому! Дякуємо усім, в кого в руках другий номер 2023 року.

Ми й надалі з великою відповідальністю будемо працювати зі словом. З самого початку повномасштабного вторгнення наше слово об’єднувало, розраджувало, бадьорило, гуртувало, гартувало і надихало. Наші матеріали збережені в архівах і ми доповнюватимемо літопис сьогодення у подальших напрацюваннях.
У цьому році, попри здорожчання паперу та друку, ми не піднімали передплатну ціну, однак в умовах, що склалися, плануємо виходити раз у два тижні на восьми шпальтах. Дякуємо всім за довіру. Будьмо разом і в 2023 році!

У ці Йорданські дні попри дощ чи сніг наші передплатники отримали другий номер 2023 року, а в ньому багато інформації про наших і для наших краян!

Ваш Голос Прикарпаття