15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Чому депутати Старосамбірської міської ради написали звернення до МВС

Поширити

Під час чергової 26 сесії Старосамбірської міської ради депутати підтримали колегу Василя Солтиса щодо звернення до державного керівництва внутрішніх справ з приводу того, що у Старому Самборі  мають намір закрити складання практичного іспиту на водійські права.

Річ у тому, що в державі стартував пілотний проєкт  Міністерства внутрішніх справ із забезпечення прозорих іспитів у сервісних центрах МВС.  Львівська область разом з Одеською, Вінницькою та Київською першими впроваджуватимуть ідею щодо прозорих іспитів у сервісних центрах МВС.  На Львівщині такі центри заплановано створити у селі Червоне на Золочівщині, Зимній Воді Львівського району, в  містах Стрий і Червоноград.

«Реформи у своїй суті повинні приносити покращення. Однак щодо цього пілотного проекту, то у нашій Старосамбірщині виникла соціальна напруга. Ми «за», хай буде прозоро. Ми «проти», бо для наших людей це великі незручності. Лише саме добирання для людей, де відстань 170 км лише в одну сторону – це додаткові кошти, додатковий час і великі незручності. Хіба ми не люди», – зазначив депутат Солтис, який працює у Сервісному центрі й отримав звернення від громадськості з численними підписами, щоб зберегти можливість складати практичний іспит у Старому Самборі.

До того ж, йшлося і про те, що сервісний центр 4648 у Старому Самборі має достатньо добру  базу для навчання, територію та кваліфікованих інструкторів, тут створені належні умови для навчання та проходження теоретичних та практичних іспитів. Сервісний центр у Старому Самборі дав би можливість охочим отримати водійські права з усього Самбірського району, без надзусиль для жителів гірського краю Львівщини.

Ваш Голос Прикарпаття