24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

90-річний старосамбірянин Євген Дашко поборов коронавірус

Поширити

Днями до нашої редакції завітав поважний чоловік, довгожитель Старого Самбора Євген Дашко. Коли почули його історію, неабияк зраділи, що Євген Григорович вирішив прийти саме до нас і поділитися з нашими читачами гарною новиною. Річ у тім, що в березні чоловік підхопив коронавірус.

«Мене постійно питали медики: Дашко, а Ви що тут робите? Ви ж у нас такий живчик! Ну, а що я… Відповідав, що поробиш, дійшов той вірус і до мене», – пригадує пан Євген.

Як і годиться, два тижні після виписки чоловік ще був вдома. А от тепер, навіть попри таку неприємну погоду, у гарному настрої навідався до нас.

«Знаєте, то було дійсно важко. Була правостороння пневмонія. Я нічого не міг їсти. В мене пропали відчуття смаку та нюху. Але найгірше, коли тобі важко дихати. Тест підтвердив – коронавірус. Лікувався я у нашому ковідному відділенні в Лаврові. Декілька днів був під кисневою маскою. Одразу хочу сказати, що тут у нас все дуже добре організовано. Це, справді, високий рівень. Дякую всім-всім, хто рятує пацієнтів з коронавірусом. Це важка та дуже важлива робота. Я не хочу тут когось окремо виділяти. Бо, розумієте, працюють різні бригади, задіяні різні лікарі, медсестри, санітари. І кожен з них вартує величезної подяки. Усі сумлінні, відповідальні, розуміючі. Дякую Богу, що опинився в такий момент у руках саме цих людей. Як бачите, завдяки їм, я в свої 90 поборов цей вірус», – розповідає Євген Дашко.

А ми ж додамо, що Євген Дашко – інвалід війни першої групи. Свого часу 9 років працював у Києві в Міністерстві зв’язку України. Має 3 дітей. І напередодні свого 90-річчя, яке припадає на 17 липня, пообіцяв знову завітати до нас та розповісти багато цікавих фактів зі своєї біографії.

Ваш Голос Прикарпаття