20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

200 тисяч для ЗСУ: чергова допомога від Старосамбірської громади

Поширити

Із потужними обстрілами російська армія вривається в Україну. Вбиває.  Калічить. Руйнує. Стирає з лиця землі інфраструктуру. Українцям важко, дуже важко. Але разом з тим ворог не врахував, що тими звірствами, його орки вбивають росію на десятки, а то й більше років. А українська нація міцніє, росте, стає, як граніт.

Такий висновок можна зробити по всіх куточках України, з кожної лінії фронту. Це стосується і Старосамбірської громади, зокрема. Громади, яка стала надійним тилом для наших захисників, внутрішньо переміщених осіб та українців, які залишились на територіях, де ведуться бойові дії.

Про способи допомоги армії чи людям, які через війну опинилися у складних життєвих обставинах, ми вже говорили не раз. Сьогодні ж пишаємося вчинками підприємства «Старосамбірський кар’єр». До  Національного банку для допомоги Збройним силам колектив перерахував 200 тисяч гривень.

«Бойовий дух та єдина громадянська позиція згуртовує. Далі тільки перемога. Або, як ми любимо говорити: ми приречені на перемогу. І не інакше. Захоплююся єдністю всього українського народу. Вдячний жителям нашої громади за те, що кожен по-своєму самовіданно працює у цей воєнний час. Наша громада з перших днів «включилася», самоорганізувалася, згуртувалася для взаємопідтримки. Я вже говорив про церкви, різні заклади, колективи і про кожного пересічного жителя громади, хто не залишається байдужим. Вдячний і підприємству «Старосамбірський кар’єр». Окрім того, що наповнюють місцевий бюджет, суттєво підтримують армію. Це, до слова, не є бізнесовий «гігант», тут просто працюють відповідальні і щирі люди, які вболівають за свій край і свою Україну», – каже міський голова Старого Самбора Ігор Трухим.

Ваш Голос Прикарпаття