15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Зазвичай вони вдягають білі халати, сьогодні – вишиванки: медики відзначили професійне свято

Поширити

Зазвичай, ці люди не дуже мають час на емоції, святкування. Вони мало говорять про своє  – вони слухають інших. Вони допомагають людям подолати недуги. Здебільшого, вони вдягають білі халати. Сьогодні прийшли у вишиванках, слухали слова вдячності, адресовані їм, отримували символічні подарунки, грамоти, квіти.  Сьогодні, 16 червня,  медичні працівники Старосамбірської громади урочисто відзначили професійне свято, яке щороку випадає на третю неділю червня. Професійне свято у 2022 році непросте: деякі медики воюють, у сім’ях багатьох є ті, хто на передовій, а до числа пацієнтів додалися і вимушено переселені люди. А ще медики волонтерять.

З нагоди прийдешнього свята іменинники події, священники, представники влади та гості зібралися у актовій залі музичної школи. Розпочалися урочистості молитвою, яку провадили отці-декани Старосамбірської церкви Михайло Николин та Іоан Білик.

«Коли нам важко і ми хворі, ми йдемо до вас, дорогі лікарі. І дякуємо Богу за ваш талант. Тож хай Господь береже і вас. Ви є інструментом у руках Всевишнього, часом серед неможливого даруєте надію. Нехай цілитель – лікар душі і тіла Ісус, винагородить вас, що нас, пацієнтів, рятуєте», – промовив отець Михайло Николин.

Духовних та фізичних сил побажав медикам, які дарують людям надію, і отець-декан Іван Білик, назвавши їх цілителями тіл.

Привітав медиків первинної та вторинної ланки, подякувавши їм за сумлінну роботу, голова міської ради Ігор Трухим. Очільник громади побажав  іменинникам події особистого і професійного щастя та мати багато пацієнтів. Але з профілактичною метою.

Вдячність та вітання медикам Старосамбірської територіальної громади висловив і заступник голови Самбірської райдержадміністрації Павло Грабський.

Щирі та змістовні виступи прозвучали й з вуст керівників медицини Старосамбірської громади – Володимира Корольчука та Марти Галевич. Вони дякували колегам, що, не зважаючи на сучасні виклики, медицина громади попри звичне виконання свої обов’язків, і волонтерить, і з вимушено переселеними людьми працює, приймає їх у свої родини.

В родинах медичних працівників є близькі, які поповнили лави ЗСУ, добровольчих батальйонів та територіальної оборони. Медичні халати на військову форму поміняли хірург Олег Горбовий та гінеколог Юрій Сідак. Боронить Україну і працівник господарського відділу вторинної ланки Роман Андрієчко.

Почесними грамотами Старосамбірської міської ради, Самбірської райдержадміністрації та обласної профспілки за сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання своїх обов’язків нагородили багатьох достойних працівників медицини Старосамбірської громади.

Були також й привітання та подарунки: від благодійного фонду сім’ї Доскіч – холодильник для відділення інтенсивної терапії та сучасні ліжка для пологового відділу, з якими завітали голова БФ Христина Доскіч та помічник обласного депутата Андрій Побурко.

А від нардепа Андрія Лопушанського його помічниця Наталя Новосельська разом з головою профспілки Василем Чаплинським вручили медикам сертифікати на одноденний відпочинок.

Вдалим завершенням урочистостей стали змістовні пісенні номери від колективів Центру культури і дозвілля Старосамбірської громади.

Ваш Голос Прикарпаття