20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У вікнах запаліть “Свічку миру”: 26 січня міжнародний день молитви за мир в Україні

Поширити

Папа Римський Франциск закликав провести міжнародний день молитви за мир в Україні, міжнародну молитву провести 26 січня

Про це Папа Римський заявив після молитви 23 січня, повідомляє Vatican News.

Папа Франциск заявив, що він з тривогою стежить за зростанням напруги навколо України, що підважує безпеку на європейському континенті.

Звертаюся із палким закликом до всіх людей доброї волі підносити молитви до Всемогутнього Бога, щоб кожна політична дія та ініціатива більше служила загальнолюдському братерству, а не партійним інтересам“, – заявив Папа.

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав через відеозвернення особисто запрошує всіх вірних УГКЦ долучатися до молитовного чування.

«Закликаю всіх дітей нашої Церкви долучатися до молитовної духовної сторожі. Хоч би де ви були: вдома чи в транспорті, у дорозі на роботу чи на роботі, у школі чи університеті – прошу вас молитися за мир в Україні. Моліться особисто, а також долучайтеся до молитви спільноти Церкви у своїх парафіях, катедральних храмах, монастирях, де ви перебуваєте», – закликав Глава Церкви.

Глава УГКЦ зазначив, що молитва за мир сильніша за будь-яку зброю.

24 січня, владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, звернувся до вірних Самбірсько-Дрогобицької єпархії із закликом долучитись до Світового Дня молитви за мир в Україні.

Світ з тривогою спостерігає за зростанням напруження навколо північних, східних і південних кордонів України, яке ризикує вилитися у чергову хвилю збройної агресії Росії супроти українського народ… Як християни, ми переконані, що Божа підтримка і допомога значно перевищує людські задуми і дії“, – мовиться у зверненні єпископа.

Окрім загальноєпархіальниз молитвоних заходів та пафіяльних владика Ярослав благословив молитися і на родинному та особистому рівні

20.00 – Запалення «Свічки миру» у вікні дому;

20.00 – Єднання в онлайн-молитві з Блаженнішим Святославом, Главою й Отцем УГКЦ (Інтернет-канал ЖИВЕ телебачення Zhyve.tv ) або спільна чи особиста молитва «Отче наш…» і «Богородице Діво».

На парафіяльному рівні о 18.00 – 18.05 – звучатиме молитовний передзвін за мир;

о 18.05 – Молитовний чин про заступництво Пресвятої Богородиці над українським народом.

Ваш Голос Прикарпаття