19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Вітали матусь – отримали подарунки: у Старому Самборі нагородили переможців конкурсу

Поширити

У неділю, 14 травня, в День матері, під час святкового концерту діти Старосамбірської громади, які змагалися у І онлайн-конкурсі “Свою матусю привітаю”, були нагороджені за участь та перемогу.  Загалом у конкурсі взяли участь 54 дитини віком 5-17 років.

Їх поділили на дві вікові категорії. Впродовж тижня діти здобували прихильність у глядачів їхніх відеопривітань для матусь в мережі Фейсбук. Переможців визначили за прихильністю глядачів і вони були нагороджені призами від міського голови Ігоря Трухима.

Проте жодна дитина, яка брала участь у конкурсі, не лишилася поза увагою. Організатори, а це відділ культури молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради, відзначили усіх. Нагороджували конкурсантів голова територіальної громади Ігор Трухим та директорка Старосамбірської публічної бібліотеки Людмила Сольчаник.

Вітаючи численно присутніх у Народному домі Старого Самбора матусь зі святом, міський голова Ігор Трухим зазначив, що приємно спостерігати за пожвавленням  активності серед дітей, тому вважає за потрібне, виявляти, розвивати та підтримувати у громаді їх  творчий потенціал. Власне, громади, адже серед учасників були діти з різних населених пунктів Старосамбірської територіальної громади. А до числа переможців, окрім юних старосамбірян, увійшли діти з Волошинова, Білич, Сушиці

Отже, переможцями стали: у віковій категорії 5-12 років перемогу здобули: Вікторія Плахтиняк, Юлія Головчак, Артем Дадерко.

У категорії 13-17 років переможцями стали: Софія Марадь, Юлія Войт, Софія Кость.

Гучні оплески, щирі емоції дітей та їх матусь зробили цей день незабутнім.

Серед матусь з дітками ми побачили і Соломію Никель з дівчатками Каролінкою та Каріною. Їхній татусь Іван Никель героїчно загинув у околицях Бахмута. Дякуємо йому за подвиг, дякуємо донечкам, що підтримують маму, а мама з любов’ю до них намагається робити їх щасливими.

«Цим та іншими заходами ми прагнемо розвивати творчі здібності дітей, залучати їх до змістовного дозвілля, а ще привити розуміння, що їх цінують та про них турбуються», – каже Ігор Піхо, начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради.

Зазначимо, що вже сьогодні завершиться ще один онлайн-конкурс для жителів Старосамбірської громади «Стиль нації», де дорослі й діти демонструють розмаїття вишиванок у трьох номінаціях: селфі у вишиванці, вишивана родина, вишиванка моїх предків.  18 травня, у День вишиванки, переможці отримають призами від міського голови  під час концерту,  присвяченого Міжнародному Дню вишиванки. А він відбудеться о 12.00 годині на центральній площі Старого Самбора. Під час заходу відбудеться армарка, виставка вишиванок, розіграють лотерею та відбудеться благодійний концерт. Усі виручені кошти підуть на потреби ЗСУ.

Ваш Голос Прикарпаття