18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Улов переможців склав понад три кілограми: якими були змагання з риболовлі

Поширити

Вдруге у Старосамбірській громаді провели  відкритий чемпіонат з рибної ловлі для дорослих та дітей. Рибалок-аматорів запросили  у вихідний суботній день у село Лаврів  Великолінинського старостинського округу  на штучні водоймища.

«Культура відпочинку дуже важлива. Ми започаткували  цей захід минулого року, щоб пропагувати здорове дозвілля, популяризувати риболовний спорт у громаді та визначити кращих спортсменів з риболовного спорту, підвищити спортивну майстерність та удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям», – розповів  Ігор Піхо, начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради.

У заході взяли участь дорослі та діти, а це в основному батьки та  діти.

«Спільне сімейне дозвілля дорослих з дітьми також має неабиякі переваги. Воно сприяє зміцненню дружби, довіри в родині. Якщо проводити час неординарно, то яскраві враження залишаються на все життя. А в часі війни вони дуже й дуже потрібні. Є татусі, які воюють, є ті, які працюють в критичних галузях, є молодь. Сподіваюсь, що з кожним роком учасників буде більше», – продовжує  Ігор Піхо.

Переможцями стала команда зі Старого Самбора в складі Андрія та Дмитра Головчаків.

Друге місце посіла також команда зі Старого Самбора в складі Романа та Миколи Бучковських.

Третє – команда в складі Юрія Павлова та Арсена Звіра.

Всім призерам вручили кубки, медалі та грамотами. Крім цього приємним сюрпризом для юних рибалок було вручення їм іменних грамот та пам`ятних медалей. Організатори висловлюють вдячність власнику ставів Роману Фляку, який гостинно зустрів учасників змагань і радо дозволив провести турнір на власних ставках.

 

«Емоції дитини – безцінні. Нашому Дмитрикові ще там щастя лилося через край: стрибав, кричав, радів, як вмів. І вдома носився з нагородами, розповідав до деталей, як то все було. Це був для нього незабутній день, і я впевнена, що він надихнув його на нові перемоги. Я хочу подякувати організаторам конкурсу за те,  що вони створили таку чудову атмосферу», – розповідає  Андріана Головчак, дружина і мама переможців. Її Дмитрик перейшов у 6 клас, а чоловік Андрій працює енергетиком. Улов переможців склав 3 кілограми 175 грам.

Ваш Голос Прикарпаття