24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старосамбірській громаді вчаться робити молодіжний простір “магнітом” для молоді

Поширити

Представники Старосамбірської громади взяли участь у обласних навчаннях від Української Академії Лідерства. На дводенний тренінг, що проходив у конференц-залі готелю «Львів» впродовж 19-20 жовтня, молодіжна команда «Dream Team» довірила поїхати своєму голові Володимиру Оринчаку та наставниці команди Наталії Васурчак.

Як генерувати ідеї, як на них шукати кошти, як зробити молодіжний простір «магнітом» для молоді – на ці та на  багато інших цікавих питань можна було почути відповіді з вуст спікерів. Девізом заходу була думка “Творимо майбутнє разом”.

Окрім навчання, учасники тренінгу мали можливість обмінюватися досвідом з представниками інших молодіжних команд. У навчаннях брали участь молодіжні лідери Стрийської, Золочівської, Жовківської, Червоноградської та Підкамінської громад.

«Наша команда стала фіналістом проєкту «Розвиток мережі молодіжних центрів. На тренінгу нам допомагали проаналізувати свої плюси і мінуси, переваги і недоліки, можливості та загрози. Такі заходи – то своєрідний компас, який веде нас далі, допомагає намалювати шлях розвитку та вдосконалити роботу з молоддю», – розповідає Наталія Васурчак, спеціалістка гуманітарного відділу Старосамбірської міської ради, яка відповідає в громаді за роботу з молоддю, спорт і туризм.

Далі у Старосамбірській громаді очікують гостей від Української Академії Лідерства, які проведуть черговий тренінг на місці, для усієї команди.

У грудні проєкт закінчиться Підсумковим форумом «Активна дія».

Ваш Голос Прикарпаття