19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старому Самборі провели правовий брейн-ринг серед старшокласників

Поширити

В якому випадку Президент  може розпустити Верховну Раду? Хто є найвищою гілкою виконавчої влади? Коли була прийнята Конституція Пилипа Орлика?

На ці та багато інших запитань відповідали старшокласники Старого Самбора у публічній бібліотеці сьогодні, 27 червня. З нагоди Дня конституції  України тут організували  правовий ринг “Сторінками української Конституції». У двобої старшокласників міста змагалися команди “Жовті леви” та “Праволюби”. Інтелектуальна гра пройшла у 3 тури.

Під час гри команди активно працювали й намагалися якнайшвидше дати правильну відповідь на поставлені запитання, демонструючи знання, кмітливість та уважність.

Перемогу здобула команда “Праволюби”, яку за результатами оцінювання, визначало журі, до якого увійшли працівники гуманітарного відділу Старосамбірської міської ради.

 «Такі заходи для молоді дозволяють їм спілкуватися між собою у неформальній атмосфері, насправді заохочують до збагачення інтелектуального потенціалу та власного особистісного розвитку. Адже нашій Україні потрібні мудрі і розумні молоді люди. А ще цей квест мав на меті закріпити в старшокласників міста розуміння про те, що вони окрім своїх прав, повинні й дотримуватись обов’язків», – розповідає Наталя Васурчак, спеціалістка Старосамбірської міської ради, яка відповідає за роботу з молоддю.

Організували захід працівники Старосамбірської публічної бібліотеки.

Переможці та учасники рингу були нагороджені призами від міського голови Ігоря Трухима. Подякував знавцям Конституції та вручив подарунки керівник загального відділу міської ради Юрій Леус.

Ваш Голос Прикарпаття