18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старому Самборі нагородили переможців конкурсу «Стиль нації»

Поширити

Сьогодні, 18 травня, у Міжнародний День вишиванки, нагородили переможців І регіонального онлайн-конкурсу «Стиль нації». Участь у ньому брали як діти, так і дорослі люди Старосамбірської громади.

Призи переможцям вручав міський голова Старого Самбора Ігор Трухим та директорка Центру культури і дозвілля Софія Янчак.

«Вишиванка в Україні має глибоке коріння. Саме ж свято молоде, воно є започатковане у 2006 році студенткою з Чернівців. Цей день полюбився усім, бо, направду, символізує код нашої нації. Мати вишиває хрестиком долю своїм дітям – так було здавна. Сьогодні ж, вдягаючи вишиванку, ми вишиваємо долю нашої матері-України. Сьогодні вишиванка броня. Дякую всім, хто брав участь у конкурсі. Відзначені будуть усі, а переможці отримають ще й призи», – зазначив голова територіальної громади Ігор Трухим.

За перше місце подарунки отримала  Евеліна Терлецька зі села Росохи (на головній світлині).  Софію Миклясевич-Дику зі Старого Самбора користувачі Фейсбуку вивели на друге місце.  Третє місце розділили: Марія Червак з Волошинова та Уляна Рапак зі Старого Самбора.

Відзначили і наймолодших учасників: Софійку Кальмук з Великої Лінини, Іринку Головчак зі Старого Самбора, Богданчика Лапкевича з Торганович, Тимофійка Кушкевича з Торганович. Цим діточкам 1-2 рочки.

За світлину у номінації “Вишивана родина” перемогу здобула сім’я Товарницьких з Торганович.

Всі учасники будуть нагороджені подяками за участь у конкурсі, які зможуть забрати у Народних домах своїх населених пунктів.

Варто зазначити, що оргнізатори конкурсу, а це відділ культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради, завжди багаті на творчі ідеї, які успішно втілюють в громаді. Нагадаємо, нещодавно у Старосамбірській громаді провели І онлайн-конкурс «Свою матусю привітаю». У ньому взяли участь 54 дитини. Переможці також отримали призи від міського голови Ігоря Трухима

Ваш Голос Прикарпаття