20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

“Народжені у вишиванках”: у Старому Самборі немовлятам вручили вишиті сорочечки

Поширити

З нагоди Дня вишиванки у Старосамбірському пологово-гінекологічному відділенні вручили немовляткам їхні перші вишиванки. Цьогоріч чотири дитинки отримали такий подарунок.

“У День вишиванки в Самбірському районі є гарна традиція: дарувати вишиті сорочки новонародженим українцям. Цей рік не став винятком. Керівник апарату Самбірської РВА Оксана Галюлько відвідала пологові будинки у Самборі, Старому Самборі та Турці аби подарувати немовлятам їхнє перше українське вбрання. Ми щиро переконані, що вишиті сорочки слугуватимуть оберегом для новонароджених українців, які житимуть у мирній та квітучій державі”, – кажуть у Самбірській районній військовій адміністрації.

Як розповіла нашому сайту завідувачка пологово-гінекологічного відділення Старосамбірської лікарні Орися Бонецька, свої перші вишиванки отримали два хлопчики й дві дівчинки.

“Така акція, особливо у час повномасштабної війни, дарує нашим матусям та, мабуть, і немовляткам тільки гарні емоції. Ми ж, українці, бережемо традиції, несемо крізь усе життя той генетичний код вишиванки. І дуже символічно, що малюки одразу при народженні до Дня вишиванки отримують такі дарунки”, – каже Орися Миронівна.

Фото: Самбірська РВА.

Ваш Голос Прикарпаття