17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У передвеликодній час у Старому Самборі проводили толоки

Поширити

Великодній час має ще одну таку специфіку. В оселях, на обійстях, городах, полях і садах господарі й господині наводять лад. Однаково ж у населених пунктах цьогоріч громади гуртувалися, аби прибрати свої вулиці й обочини. Ми мали нагоду спостерігати, як у Старому Самборі учні й вчителі, працівники медицини й посадовці прибирали територію спільного дому – гарного й затишного міста Старий Самбір. Тим паче, що цьогоріч у нього особливий привід. Адже святкує свій славний день народження – 950 років з часу першої письмової згадки про місто.

Першими приклад показали працівники гумантірного відділу разом з їхньою начальницею Ольгою Коваль та її заступником Ігорем Піхо. Вони прибрали міський стадіон. Чи мали б це робити? Ні. Але, бачте, є люди, які дозволяють собі викинути там пляшку від випитої води чи бляшанку від пива, обгортку від морозива чи цукерок, лузати насіння. Та навіть, прикро пригадувати, поламали нові крісла, які встановили минулого року. Люди, які у своєму звичному професійному житті приймають управлінські рішення, керують кадрами, управляють освітою, культурою, організовують спортивні заходи, гуртують молодь, навчають дітей, веселять глядачів зі сцени – на певний час “перепрофілювалися” – і за це їм подяка.

27 квітня до весняної толоки активно долучилися працівники Старосамбірської міської ради та структурних підрозділів установи. Організував та очолив роботу заступник міського голови Руслан Пупа. Всі працювали дружно та завзято. Прибирали площу Героїв Небесної сотні та територію адміністративного будинку міської ради.


Працівники бухгалтерії медицини у передвеликодній тиждень прибирали сад, той, що за “білим домом”. Бачили б ви гори мішків з непотребом. Тому логічним був допис Олени Дук у соцмережі:

Весела толока!!! Долучилися до прибирання. Тому виникло бажання звернутися до шановних відвідувачів парку, будь-ласка, прибирайте за собою склотару, кульки, пластикові стакани та інше сміття. Бо, правду кажучи, в цій роботі задоволення мало”.

Це дуже м’яко сказано… Як? Як можна після себе залишати такий хаос?! Тож не маскалі там відпочивали. Правда? Пам’ятаймо завжди, що чисто там, де не смітять.
На основній світлині: акція “За чисте довкілля” у Старосамбірській школі № 2.
Марія КУЗЬМИН

Ваш Голос Прикарпаття