24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Старосамбірська лікарня отримала станцію супутникового зв’язку «Starlink»

Поширити

Комунальне некомерційне підприємство  Старосамбірської міської ради «Старосамбірська лікарня» отримало від Міністерства охорони здоров’я України станцію супутникового зв’язку «Starlink».
Про це журналістці нашого сайту повідомили у лікарні.

«Завдяки цьому обладнанню наша лікарня буде постійно забезпечена Інтернетом. До електронної системи охорони здоров’я наші лікарі зможуть вчасно і без перешкод вносити дані, матимуть можливість залишатися на зв’язку – з пацієнтами, зі швидкою медичною допомогою, з колегами. Це надзвичайно важливо у наш час», – каже Володимир Корольчук, виконувач обов’язків головного лікаря.

Лікарі кажуть, що для них безперебійний Інтернет дуже важливий. Бо для отримання коштів за пролікований випадок закладу необхідно не тільки надати медичну допомогу пацієнту, при необхідності провести консультації з іншими спеціалістами, в тому числі й з інших медичних закладів, заповнити паперову історію хвороби та ще й вчасно відзвітувати в НСЗУ, тобто коректно заповнити всі дані в ЕСОЗ.

У медичному закладі за день-два встановлять обладнання для «Starlink» додає інженер-програміст Микола Бухній. Каже, що тестово уже підключав – усе працює.

Старосамбірська лікарня – заклад, якому вдається долати виклики, пов’язані з війною.

В Україні триває повномасштабна війна. Але наше життя продовжується. Хворих треба лікувати, медикам треба працювати. І попри підлі й цинічні дії росії ми робимо своє. У нашій лікарні світло, тепло. Маємо проблеми з водопостачанням, “полетіла” водонапірна вежа. На сесії міської ради 6 грудня нам виділили на її ремонт 130 тисяч гривень. Майстри завершують ремонтні роботи. Зовсім скоро вежа запрацює“, – додає Володимир Корольчук.

Ваш Голос Прикарпаття