19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Що Старосамбірська громада придбала для війська

Поширити

Майже 700 тисяч гривень на потреби ЗСУ витратила у 2023 році з міського бюджету Старосамбірська міська рада. Зокрема, придбали 8 планшетів, дрон Мавік 3 Т та антидронну рушницю. Планшети уже передали військовим.

«Війну з росією важко уявити без сучасних систем управління, де ворога видно як на долоні. Придбали 8 планшетів, які передали військовим, на черзі дрон Мавік 3 Т та антидронна рушниця. На це передбачили майже 700 тисяч гривень», – повідомив голова територіальної громади Ігор Трухим.

Додамо, що з самого початку повномасштабного вторгнення Старосамбірська громада стала надійним тилом для земляків на фронті. Відразу після 24 лютого 2022 року тут постійно проводили збір коштів. До нього долучалися працівники міської ради та старостати з місцевими людьми. До мільйона гривень зібрали на військо. Їх витратили на придбання пластин для бронежилетів, паливо-мастильних матеріалів, форми для військовослужбовців, придбання тепловізорів, генераторів та інших потрібних для війська речей. Також громада передала Збройним Силам України десяток автомобілів.

До допомоги війську долучаються заклади освіти, культури, а також усі небайдужі жителі Старосамбірської громади.

Ваш Голос Прикарпаття