Через місяць після повномасштабного вторгнення маленька справа подружжя Гамер з Хирівської громади уже працювало на перемогу. Андрій та Ганна переобладнали сімейну швейну фабрику із виготовлення м’яких тапочок на цех із різної амуніції для військових.
Розпочали із пошиття бронежилетів, плитоносок, різних видів розгрузок, потім пішли різні підсумки під магазини і гранати, скидні сумки, аптечки. Далі були добротні наплічники різних видів і ємності, та багато інших військових речей.
«Україна переможе. Тут навіть жодні сумніви не закрадаються. І ми усі сядемо за стіл, будемо багато говорити, згадувати, ділитись досвідом, радіти і плакати. У нас буде спільна перемога. А що казатиме той, хто зараз просто сидить і нічого не робить? Усі, кожен має піднятись і працювати на своєму умовному «полі». Маємо розуміти, що уся праця для війська ціниться однаково. Не важливо, чи ви спекли пиріг для хлопців, чи «пригнали» круту машину для ЗСУ. Це все однаковий вклад у нашу перемогу», – розповідає нашому сайту керівник підприємства Андрій Гамера.
«Розумієте, у нас 6 дітей. І ми переконані, що чим більше нам вдасться врятувати чиїхось синів та дочок – тим краще буде й нашим дітям жити у такій чудовій мирній Україні», – доповнює дружина Ганна.
Три місяці цеху робота кипіла щоденно. Люди працювали у дві зміни. Спершу на волонтерських засадах, далі – за невеличку винагороду, бо й працівницям хліб треба їсти… Швеї, здебільшого, місцеві жителі Хирівської округи, також приїжджали і волонтери зі Старого Самбора та Стрілок. До речі, шили без вихідних.
«На війні нема вихідних. Відпочинок буде після перемоги. Життя продовжується. Україна мужньо бореться. Наші захисники героїчно воюють. А ми – тихенько робимо свою роботу, допомагаючи нашим мужнім воїнам. Сотні воїнів на передових позиціях надійно захищені. Маємо позитивні відгуки. Зараз можна також виготовляти різні речі для військових під замовлення по собівартості. Все шиють під натівські зразки, якісно і з відповідних матеріалів.. Перші місяці працювали на волонтерських засадах, далі – по собівартості, включаючи якусь невелику винагороду для працівників… Всі працівники досвідчені та відповідальні», – розповідає військовий капелан, отець Іван Гальо.
Якщо волонтерські штаби зацікавила така інформація, можна звертатися за телефонами: 0676736004; 067314 14 25.
Якщо хтось бажає наблизити перемогу гривнею, подаємо реквізити для фінансової підтримки:
4149439018222459
IBAN – UA833052990000026200880557231
Одержувач- ГАЛЬО ІВАН НЕСТОРОВИЧ
Валютні рахунки: євро – ACCOUNT Рахунок отримувача – 5168 7520 1424 2591
BENEFICIARY Отримувач – GALO IVAN
долари – ACCOUNT Рахунок отримувача – 5168752014242369
BENEFICIARY Отримувач – GALO IVAN
Ще у цій категорії
«З ним музика ставала не просто звуками, а живою історією»: у селі Библо попрощалися з Героєм Ігорем Волошином
Культура Старосамбірської громади – це професійність, сильна мотивація, прагнення до розвитку, волонтерство, патріотизм
Героя Івана Жука похоронили біля церкви у рідному селі