17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Матері полеглого Героя відмовили у пільговому проїзді

Поширити

На автовокзалі Старого Самбора проявили неповагу до матері полеглого на війні Героя зі Страшевич.

Пані Люба у суботу, 10 червня, підійшла до автобуса з написом до Львова. Приїхав він із Турки. Зайшла в автобус, показала водієві посвідчення сім’ї загиблого. Водій знервовано заявив: «Ще буду таких возити!..»

Жінка вийшла з автобуса, розуміла, що треба сфотографувати автобус і водія, але від жалю та образи опустилися руки, «не слухався» телефон.

«Скажіть, будь ласка, де Герої? Чи ті, які стоять за широкими плечима і роблять те, що хочуть. Чи ті діти, які загинули на полі бою, яких розривало на шматочки, які стікали кров’ю, розуміючи, що вже ніколи не побачать своїх діток, дружин, матерів. За кого вони загинули?! За що?! Невже не розуміють в тилу, за кого загинули на фронті? Для чого видавати посвідчення, якщо вони не працюють? Щоб тим матерям, вдовам, сиротам серце вкотре рвалося на шматочки? Для чого ми говоримо «Слава Україні! Героям Слава!»? Яким героям віддаємо славу?! Тим «героям»-горе-водіям, що воюють із сім’ями загиблих на війні?!», – з жалем розповідає “ВГП” мама.

Жінка вчителює, чужих діток навчає правильних цінностей. Любов до ближнього, Бога і України привила й своєму синові Ярославу. Він міг і не йти воювати, є батьком 4 дітей. Найменшій донечці за тиждень виповниться лише три рочки. А її татусеві назавжди 40… Власне, за своїх дітей, дружину та батьків чоловік, син та батько пішов воювати. Загинув за усіх нас…

Мати полеглого Героя розповідає, що, дякувати Богу, в неї є кошти, щоб заплатити за проїзд. Їхала вона у Самбір і 30 гривень – це не ті гроші, про які може йти мова. Але річ у тім, що її болить ситуація «двох світів» однієї України. І вона дуже не хоче, щоб ця зневага стосувалася ще когось іншого, хто має таку ж біду.

Аналізуючи графік руху автобусів по станції Старий Самбір, у такій годині до Львова їхав автобус «Верхнєвисоцьк-Львів», а він належить Турківському АТП. Ми зателефонували до керівника, він пообіцяв, що буде вияснювати. Якщо це справді їхній працівник, то буде вживати заходів. За подальшим розвитком подій будемо стежити і з поля зору цю тему не випустимо.

Головна світлина: з відкритих Інтернет-джерел

Ваш Голос Прикарпаття