24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Курортний зал, свердловини мінеральних вод, літній театр – усе це може бути у Смерічці Стрілківської громади

Поширити

Стрілківська сільська рада підготувала документи для розроблення детального плану території земельної ділянки курортної зони «Смеречка». 19 листопада відбувся тендер . Про це повідомляють на сайті сільської ради.

Про курортну зону в Смеречці уже говорять не один рік. Але одних слів замало, потрібно докласти зусилля, щоб це зарухати з місця. Ще у липні ми звернулися до Самбірської райдержадміністрації щодо надання дозволу на виготовлення проекту детального плану території земельної ділянки курортної зони «Смеречка». До нас дослухалися і в серпні голова Львівської ОДА Макисм Козицький видав розпорядження щоб надати нам субвенцію у розмірі 200 тисяч гривень для розроблення детального плану території земельної ділянки курортної зони “, – розповідає голова Стрілківської ТГ Микола Дрозд.

Відповідно до планування курортної зони, у Смеречці мають бути:

– Курортні готелі

– Літній театр

– Басейн

– Ресторан з адміністративними приміщеннями загальнокурортного призначення

– Курортний зал

– Спортивний зал

– Бювет

– Спортивні майданчики

– Автостоянка

– Стоянка туристичних автобусів

– Декоративне озеро

– Свердловини мінеральних вод

Для нас дуже важливо, що відбувся тендер, це вже велике зрушення з місця. Після цього, як виготовиться містобудівна документація для будівництва курортної зони в с. Смеречка, розробимо інвестиційний проєкт “Курортна зона “Смеречка” та оголосимо тендер на цей інвестиційно-привабливий проект“, – каже Микола Дрозд.

До слова, гідрогеологічний висновок на ділянку розташування курортної зони «Смерічка» уже є, там виявлено мінеральні води «Нафтуся» і Боржомі».

Ваш Голос Прикарпаття