18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Пташки» долетіли на фронт: військові дякують молоді Старосамбірської громади за FPV-дрони

Поширити

Сьогодні нікому не треба пояснювати, що дрони та БПЛА є безцінними інструментами в арсеналі українських військових в боротьбі з окупаційними військами рф за незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Допомогти захисникам вирішила у молодь Старосамбірської громади. Завдяки своїм творчим здібностям та небайдужості змогли зібрати кошти на 6  FPV-дронів для 77 ОДШБ.

Згуртував талановитих молодих людей  Назар Титар, директор Старосамбірського молодіжного центру.  Спеціально для цієї мети він написав виставу «Боже_вільна любов». Проводив з юними акторами репетиції, гастролював населеними пунктами Старосамбірщини.

Глядачі, зворушені щирою грою та актуальністю сюжету, щедро донатили на купівлю FPV-дронів.

“Ми хотіли не просто розважати людей, а й зробити свій внесок у нашу спільну перемогу”, – каже Назар Титар. – “FPV-дрони – це надзвичайно важливе обладнання для ЗСУ, яке допоможе врятувати життя наших захисників та наблизити перемогу.”

Завдяки самовідданій праці талановитої молоді на фронт відправлено 6  FPV-дронів.

Передача відбувалася у кабінеті голови громади Ігоря Трухима, який висловив вдячність молоді за ініціативу, відповідальність, відданість ЗСУ та натхненну працю, за те, що молодь не стоїть осторонь у боротьбі за свободу

“Ми безмежно вдячні всім, хто долучився до цієї та інших благодійних  ініціатив! – говорить захисник Юрій Нискогуз – Разом ми робимо нашу країну сильнішою!”

Ваш Голос Прикарпаття